Dodáváme kompletní zařízení pro zpracování sypkých materiálů

Konstruktér

KONSTRUKTÉR

Hledáme posilu konstrukčního týmu technologické společnosti TRINOM s.r.o.

Chcete se stát součástí našeho konstrukčního týmu? Rozšiřujeme řady našich konstruktérů a techniků a hledáme kolegu s plným pracovním nasazením, ochotou se vzdělávat a stát se odborníkem v oblasti rotačních bubnů, které jsou našim primárním produktem.

Náplní vaší práce nebude jen konstrukční činnost u počítače v kanceláři, ale nedílnou součástí bude komunikace s našimi dodavateli a zákazníky, aktivní součinnost při výrobě, montáži a technických výkonech přímo u zákazníka. Proto musíte počítat i s občasnými výjezdy a prací mimo firmu. Výhodou je praxe v oboru, ale rádi přivítáme i absolventa, kterého si zaučíme.

Naše moto „řešíme problémy našich zákazníků“, proto očekáváme na pozici člověka, který zadaný úkol samostatně vyřeší a nebude hledat důvody, proč to nejde.

Získáte u nás velmi zajímavou a pestrou práci a díky portfoliu služeb, které naše společnost nabízí, uvidíte vaše „výtvory“ nejen na papíře, ale i ve skutečném provozu u našich zákazníků.

Požadujeme:

Nabízíme:

Jestliže splňujete výše uvedené požadavky a troufáte si posílit naše řady, ozvěte se nám na e-mail kariera@trinomprerov.cz.

 

Kontaktujte nás

Tovačovská 3000/11a
75002 Přerov
Česká Republika

tel.: +420 581 203 244

e-mail: info@trinomprerov.cz
web: www.trinomprerov.cz

IČO: 19014015
DIČ: CZ19014015