Dodáváme kompletní zařízení pro zpracování sypkých materiálů

Výkonný/á asistent/ka ředitele

VÝKONNÝ/Á ASISTENT/KA ŘEDITELE

Chcete se stát pevným bodem technologické společnosti a pravou rukou majitele?

Již 30 let navrhujeme a provádíme dodávky na klíč jednoúčelových strojů a kompletních procesních celků od projekce, konstrukce, výroby až po jejich sestavení a servisní činnost v chemickém, stavebním a recyklačním průmyslu. Našim cílem je řešit individuálně potřeby našich zákazníků a stále zvyšovat kvalitu, a proto jsme vyhledávaným partnerem. Díky našim výrobkům se mohou zákazníci věnovat své vlastní produkci. Náročnost našich klientů nás motivuje být stále lepšími a rozšiřovat portfolio nabízených služeb.

Hledáme šikovnou posilu pro ředitele, který je velmi aktivní a očekává plné nasazení na pozici:

VÝKONNÝ/Á ASISTENT/KA ŘEDITELE

Pokud rozumíte termínům „faktura“, „obchodní nabídka“ a vyznáte se v běžných administrativních úkonech, pak možná hledáme právě Vás!

Naše moto „řešíme problémy našich zákazníků“, proto očekáváme na pozici člověka, který zadaný úkol samostatně vyřeší a nebude hledat důvody, proč to nejde.

Výsledkem Vaší práce bude:

Co Vám nesmí chybět:

Co u nás získáte:

Dostanete příležitost pracovat s velmi inspirativním a produktivním člověkem, který Vás bude posouvat stále dál. Jsme malý kolektiv a potřebujeme někoho, kdo nám v naší rodinné atmosféře zajistí také stabilní a příjemné administrativní zázemí. Pokud si Vás vybereme, dostanete svůj prostor, který budete moci spravovat. Budete mít možnost stát se pevným bodem naší společnosti. I když práce Vás čeká mnoho, tak u nás dostanete možnost se na ní opravdu soustředit – za to od Vás čekáme samostatnost, ochotu a výsledky. Iniciativě se meze nekladou – už teď se těšíme na Vaše pozorování a nápady. Samozřejmostí je, že za skvěle odvedenou práci Vás čeká náležité ocenění.

Jestliže splňujete výše uvedené požadavky a troufáte si posílit naše řady, ozvěte se nám na e-mail kariera@trinomprerov.cz.

Kontaktujte nás

Tovačovská 3000/11a
75002 Přerov
Česká Republika

tel.: +420 581 203 244

e-mail: info@trinomprerov.cz
web: www.trinomprerov.cz

IČO: 19014015
DIČ: CZ19014015