Dodáváme kompletní zařízení pro zpracování sypkých materiálů

Rotační bubnové sušárny

Rotační bubnové sušárny

Rotační bubnové sušárny naší konstrukce jsou vysoce kvalitní s maximální účinností sušení, mají širokou škálu použití, umožňují sušení různých druhů sypkých materiálů. Proto jsou adaptativní pro různé sušící technologie.

 

Aplikace

Bubnové sušící jednotky lze použít pro mnoho aplikací. Sušit můžeme jemné i abrazivní materiály jako jsou látky chemického průmyslu, stavební materiály, kamení, kaly, různé druhy odpadů, sklo, biomasy, mají využití i při recyklaci.

 

Návrh

Navrhneme Vám rotační sušič, jejímž hlavním kritériem je maximální účinnost sušení, vysoká spolehlivost a nízké nároky na údržbu. Velký důraz klademe na vlastní konstrukci a použité materiály tak, aby byla zaručena vysoká životnost našeho zařízení.

 

Dodávka

Dodávku provádíme  v rozsahu:

 

Samozřejmostí dodávky je uvedení zařízení do provozu, zaškolení obsluhy, technická pomoc, záruční a pozáruční servis a minimálně dvouletá záruka.

Provádíme vlastní diagnostiku zařízení. Pomocí přesného zaměření a ustavení zařízení docílíme minimálního opotřebení náchylných částí. Toto vede k maximální životnosti a minimálních provozních nákladů na provoz zařízení.

Kontaktujte nás

Tovačovská 3000/11a
75002 Přerov
Česká Republika

tel.: +420 581 203 244

e-mail: info@trinomprerov.cz
web: www.trinomprerov.cz

IČO: 19014015
DIČ: CZ19014015