Dodáváme kompletní zařízení pro zpracování sypkých materiálů

Rotační bubnové chladiče

Rotační bubnové chladiče

Rotační chladiče jsou navrženy tak, aby byl zajištěn jejich spolehlivý provoz, maximální účinnost chlazení, minimální údržba a náklady na provoz zařízení. Pracují buď jako individuální jednotky nebo ve spojení s jinými stroji v technologickém celku. Použití bubnového chladiče musí vyhovovat vlastnostem výrobku. Při konstrukci bubnových chladičů klademe důraz na specifické požadavky zákazníka.

 

Přímé chlazení

Materiál je chlazen při průchodu bubnem přisávaným vzduchem. Ohřátý vzduch na výstupu z chladiče může být využit např. jako sekundární vzduch pro hořák pece, pokud chladič pracuje v technologickém celku. Jako chladící médium je také možné využít správné množství vody. Při vstřikování vody do bubnu chladiče dosáhneme velmi rychlého a účinného snížení teploty produktu. Je možná i chlazení v kombinaci vzduchu a vstřikování vody.

 

Nepřímé chlazení

Jako chladící médium se používá obvykle voda, nastřikovaná na vnější plášť chladícího bubnu. Materiál se při průchodu bubnem ochladí o vnitřní plášť bubnu chladiče. Produkt nepříjde do styku s chladícím médiem.

 

Dodávka

Dodávku provádíme  v rozsahu:

Kontaktujte nás

Tovačovská 3000/11a
75002 Přerov
Česká Republika

tel.: +420 581 203 244

e-mail: info@trinomprerov.cz
web: www.trinomprerov.cz

IČO: 19014015
DIČ: CZ19014015